CartOstukorv

UFiber OLT

Ubiquiti Elite Distributor
Laos
?
1620.27 
Laos
?
1620.27 
profile
Hangi eripakkumine
Tellimuse summa/kogus
hind

Kaubamärk

Ubiquiti

Tootja osa number

UF-OLT

Garantii
?

24 kuu

EAN

0810354026607
Ubiquiti Elite Distributor

Saadaolevad tootevalikud

Detailne kirjeldus

Kaheksapordiline GPON optiline liiniterminal (OLT), mis on mõeldud kuni 1024 kliendi (128 klienti pordi kohta) internetiühenduse haldamiseks.

Kiudoptilise võrgu konfigureerimine muutus just nii lihtsaks kui nutitelefoni seadistamine. Hüvasti käsuread, käsiraamatud ja tasulised tugilitsentsid. Tutvustame UFiber OLT-d - kiudoptilist lahendust, mida igaüks saab kasutusele võtta!
Ubiquiti UFiber OLT, mida tähistab mudeli valmistamisosa number UF-OLT, kujutab endast kiudoptilise võrgu infrastruktuuri nurgakivi, pakkudes täiustatud võimalusi tõhusaks ja usaldusväärseks optilise liini lõpetamiseks. See hoolikalt kavandatud ja projekteeritud OLT-seade on keskseks komponendiks fiiberoptiliste kodu- (FTTH) ja fiiberoptiliste hoonete (FTTB) juurutamisel, hõlbustades kiiret andmeedastust ja lairibaühendust elamu- ja ärirakendustes.
UFiber OLT pakub terviklikku riistvarapaketti, mis pakub kaheksa GPON OLT SFP-porti ja kaks 10 Gbps SFP+ porti, hõlbustades mitmekülgseid ühendusvõimalusi üles- ja allavoolu liikluse jaoks. Selle haldusliides sisaldab Ethernet Out-of-Band, Ethernet In-Band ja RJ45 jadakonsooli porte, mis pakuvad mugavaid võimalusi konfiguratsiooni- ja järelevalveülesannete täitmiseks. Lisaks tagab Bluetooth-funktsioonide integreerimine sujuv ühenduvus haldustoiminguteks, suurendades kasutajakogemust ja tõhusust.
UFiber OLT LED-indikaatorid annavad visuaalset tagasisidet seadme oleku erinevate aspektide, sealhulgas toite, GPON OLT SFP-portide, SFP+-portide ja Ethernet-ühenduse kohta, tagades lihtsa jälgimise ja tõrkeotsingu. Täiustatud tarkvarafunktsioonid, nagu 4062 VLANi tugi, 8 prioriteetset järjekorda kasutaja pordi kohta täiustatud QoSi jaoks ja kuni 1024 ONU/ONTi registreerimine, näitavad seadme mitmekülgsust ja jõudlusvõimet.
UFiber OLT on valmistatud vastupidavast SGCC terasest, mis on kavandatud taluma karmi keskkonnatingimusi, ning töötab temperatuurivahemikus -10 kuni 45 °C (14 kuni 113 °F) ja õhuniiskuse vahemikus 10 kuni 90% (kondenseerumisvabalt). Selle tugev konstruktsioon koos sertifikaatidega, sealhulgas CE, FCC ja IC, rõhutab selle usaldusväärsust ja vastavust tööstusstandarditele.
UFiber OLT töötab OLT GPON Core ja Layer 2 Ethernet switch režiimides, pakkudes paindlikke võrgukonfiguratsioone, mis sobivad mitmesuguste rakendusskeemide jaoks. Töötavad lainepikkused 1490 nm TX ja 1310 nm RX ning kuni 20 km pikkune füüsiline ulatus tagavad sujuvama andmeedastuse pikemate vahemaade taha, mistõttu on see ideaalne valik lairibateenuste pakkujatele ja võrguoperaatoritele, kes soovivad pakkuda lõppkasutajatele kiiret internetiühendust ja täiustatud võrguteenuseid.

Võimsuse mitmekülgsus

Väikese energiatarbimisega OLT pakub kahte modulaarset toiteallikat. Esimene lahter sisaldab AC/DC toitemoodulit. Teise lahtrisse saab paigutada valikulise toitemooduli, kas AC/DC varuvõi DC/DC toitemooduli.

Tsentraliseeritud juhtimine

Lihtsalt konfigureerige OLT-d ja hallake mitut saiti, kasutades põhjalikku UNMS™ (Ubiquiti® Network Management System) tarkvara.

Rackmount disain

1U kõrgune metallkere võimaldab mugavat paigaldamist standardse suurusega 19"-laiulisse racki.

Arvustused ja hinnangud

Toote hinnang

Sageli ostetud koos

Laos

UFiber OLT 4

UF-OLT-4
laost otsas
Laos
Laos