CartOstukorv

Ubiquiti GPON OLT SFP moodul, Class B+

Ubiquiti Elite Distributor
laos
?
78.29 
laos
?
78.29 

Seisund

Kaubamärk

Ubiquiti

Tootja osa number

UF-GP-B+

Garantii
?

24 kuu

EAN

0817882020305
Ubiquiti Elite Distributor

Detailne kirjeldus

UFiber OLT GPON SFP-portid on mõeldud kasutamiseks koos UF-GP-B+ ja UF-GP-C+ SFP-moodulitega.

Ubiquiti GPON OLT SFP-moodul, mudel UF-GP-B+, on suure jõudlusega võrgumoodul, mis on mõeldud Gigabit-passiivse optilise võrgu (GPON) kasutuselevõtu hõlbustamiseks Ubiquiti Networks® UFiber-süsteemi osana. See moodul on spetsiaalselt projekteeritud optilise liiniterminali (OLT) positsioonidele paigaldamiseks, mängides olulist rolli andmete edastamisel optilise kiu kaudu GPON-seadistuses. Samuti võib ühe OLT GPON-porti ühendada kuni 128 UFiber Nano't.
Ühilduvus UF-OLT ja UF-OLT-4-ga
UF-GP-B+ moodul on ehitatud täiustatud optilise tehnoloogiaga, et toetada allavoolu ja ülesvoolu GPON-funktsioone. Sellel on B+-klassi vastuvõtja ja suure võimsusega saatja, mis pakub standardse B-klassi moodulitega võrreldes suuremat võimsuse eelarvet. See võime võimaldab säilitada suure jõudluse pikemate vahemaade puhul, mille maksimaalne füüsiline ulatus on kuni 20 kilomeetrit, mis on väga oluline ulatuslikes võrguarhitektuurides, mis on levinud suuremahulistes rakendustes, näiteks Interneti- ja telekommunikatsiooniteenuste puhul.
Moodul töötab 1490 nm lainepikkusel allavoolu ja 1310 nm ülesvoolu ning on võimeline edastama kuni 2,488 Gbit/s andmesagedust allavoolu ja kuni 1,244 Gbit/s andmesagedust ülesvoolu. Selline asümmeetriline kiiruse pakkumine on tüüpiline GPON-tehnoloogiale, kus lõppkasutajate suurema andmetarbimise koormuse rahuldamiseks eraldatakse sageli suurem ribalaius allavoolu.
UF-GP-B+ moodul järgib ITU-T G.984.2 standardit, mis tagab ühilduvuse ja koostalitlusvõime teiste GPON-seadmetega. See standardimine on oluline usaldusväärse ja tõhusa teenuse säilitamiseks, kui võib kasutada mitme tootja seadmeid.
UF-GP-B+ moodul toetab võrgu parema haldamise ja vastupidavuse tagamiseks DDM (Digital Diagnostics Monitoring). See funktsioon võimaldab kriitilist reaalajas jälgida selliseid parameetreid nagu temperatuur, pinge, ülekantav optiline võimsus, vastuvõetud optiline võimsus ja laseri eelpinge vool. Need diagnostikameetmed on olulised võrgu ennetavaks haldamiseks, võimaldades võrguadministraatoritel tegeleda võimalike probleemidega enne, kui need mõjutavad teenust.
Füüsiliselt on UF-GP-B+ kavandatud väikese SFP-mooduli (Small Form-Factor Pluggable) moodulina, mis teeb selle ühilduvaks Ubiquiti UFiber OLT seadmete mis tahes SFP-pesaga, aga ka paljude teiste riistvaradega, mis toetavad seda standardset vormifaktorit. Selle plug-and-play disain tagab lihtsa paigalduse ja kiire kasutuselevõtu, mis on oluline kiiresti skaleeruvate võrguinfrastruktuuride jaoks.

Arvustused ja hinnangud

Toote hinnang

Sageli ostetud koos

laos
laost otsas
laos