CartOstukorv

Meie ettevõte on aktiivselt kasvanud ja arenenud 16 aastat. Igale kliendile mugava teenuse pakkumiseks oleme loonud uue kohanduva veebisaidi getic.ee, mis põhineb uusimatel IT-tehnoloogiatel.

art

Getic pakub kvaliteetseid, kuid taskukohaseid IT-seadmeid mis tahes seadistustele. Tagame, et iga klient saab sõbralikku ja professionaalset tuge ning meie usaldusväärsed partnerid tarnivad kauba kiiresti.

Meie brändi olemus

Mis?
Müüme uusimaid kõrgtehnikaseadmeid
Kuidas?
Me selgitame ja esitame kasulikku ja keerulist tehnilist teavet professionaalselt, kuid arusaadavalt
Miks?
Aitame klientidel teha parimaid ja kõige kasulikumaid valikuid

Meie visioon

Art

Ülemaailmne kohalolek, et pakkuda parimat kõrgtehnoloogilist teenust,
mis toob kasu kõigile klientidele.

Väärtused

Tõhusus
Töötleme teie tellimust kiiresti ja vastame käigupealt kõigile küsimustele. Kiirtarne on võimalik igasse sihtkohta.
Ausus
Taotleme ausust oma suhetes klientide ja partneritega nagu ka ettevõtte kõigi töötajatega. Läbipaistvus ja avatus on meie kaubamärgi prioriteedid.
Usaldusväärsus
Müüme ainult usaldusväärsete kaubamärkide seadmeid, mis tähendab, et saame tagada toodete kvaliteedi. Turvaline pakend, usaldusväärne tarne ja garantiiteenindus on leidnud esiletõstmist meie klientide paljudes positiivsetes arvustustes.
Kõrgtehnika
Meie eesmärk on alati mugavus, lihtsus ja kasutuskergus. Seetõttu rakendame kõrgtehnika tööriistu nii e-kaubanduse toodetes kui ka siseprotsessides.
Partnerlus
Pikaajalised partnerlussuhted on väärtuslikud, seega taotleme neid suhetes oma klientide, partnerite ja kolleegidega. Meie individuaalne lähenemine aitab meil luua tugevaid ja vastastikku kasutoovaid suhteid, mis kestavad aastaid.
Nauding
Soovime, et kliendid naudiksid iga suhtlusviisi meie kaubamärgiga, olgu selleks ost, professionaalne tehniline tugi või lihtsalt lühike vestlus. Personaalne lähenemine klientidele, partneritele ja kolleegidele on see, mis kujundab meie ettevõtet.
Julgus
Iga uuenduse või läbimurde jaoks on vaja julgust; ilma selleta poleks meie ettevõtet olemas. Julgus on see, mida me lisame kõikidele oma toimingutele.

Meie missioon

Pakkuda kõrgtehnoloogilist
teenust koos suures valikus
seadmetega, et aidata meie
klientidel oma eesmärke saavutada.

Nimi ja logo

Meie nimi ja logo põhinevad sellistel mõistetel nagu: kiirus, energia, taotlus, saamine, lihtsus, lühidus, loogika, tehnoloogia ja automatiseerimine.

Logo peegeldab kergust, paindlikkust, tõusu, dünaamikat, lendu, suunda, hoogu, julgust, võitu, kangelaslikkust ja edukat tulemust.

Uued brändivärvid annavad ühtaegu edasi nii seiklusenergiat kui ka kogutud teadmiste tarkust. Need sümboliseerivad optimismi, vabadust, muutusi, eneseväljendust ja loovust, sõltumatust, mõistmist, individuaalsust, harmooniat ja rahu.

Oleme tohutult tänulikud, et viimase aasta jooksul on meid usaldanud üle 150 000 kliendi, kes on otsustanud osta vajalikud seadmed otse meilt. Kavatseme aktiivselt arendada kõrgtehnoloogilist ja lihtsalt kasutatavat e-kaubanduse teenust, mis on kättesaadav klientidele üle kogu maailma.