Ettevõte

Oleme üks kiiremini kasvavaid IT ja e-kaubanduse ettevõtteid Baltimaades. Oleme müünud maailma tuntud tootjate IT-seadmeid alates 2007. aastast. Igal aastal püüame oma teenust sammu võrra edasi arendada ja tootevalikut laiendada.

Ajalugu

Art

Meie brändi olemus

Mis?
Müüme uusimaid kõrgtehnikaseadmeid
Kuidas?
Me selgitame ja esitame kasulikku ja keerulist tehnilist teavet professionaalselt, kuid arusaadavalt
Miks?
Aitame klientidel teha parimaid ja kõige kasulikumaid valikuid

Meie visioon

Art

Ülemaailmne kohalolek, et pakkuda parimat kõrgtehnoloogilist teenust,
mis toob kasu kõigile klientidele.

Meie missioon

Pakkuda kõrgtehnoloogilist
teenust koos suures valikus
seadmetega, et aidata meie
klientidel oma eesmärke saavutada.

Väärtused

Tõhusus
Töötleme teie tellimust kiiresti ja vastame käigupealt kõigile küsimustele. Kiirtarne on võimalik igasse sihtkohta.
Ausus
Taotleme ausust oma suhetes klientide ja partneritega nagu ka ettevõtte kõigi töötajatega. Läbipaistvus ja avatus on meie kaubamärgi prioriteedid.
Usaldusväärsus
Müüme ainult usaldusväärsete kaubamärkide seadmeid, mis tähendab, et saame tagada toodete kvaliteedi. Turvaline pakend, usaldusväärne tarne ja garantiiteenindus on leidnud esiletõstmist meie klientide paljudes positiivsetes arvustustes.
Kõrgtehnika
Meie eesmärk on alati mugavus, lihtsus ja kasutuskergus. Seetõttu rakendame kõrgtehnika tööriistu nii e-kaubanduse toodetes kui ka siseprotsessides.
Partnerlus
Pikaajalised partnerlussuhted on väärtuslikud, seega taotleme neid suhetes oma klientide, partnerite ja kolleegidega. Meie individuaalne lähenemine aitab meil luua tugevaid ja vastastikku kasutoovaid suhteid, mis kestavad aastaid.
Nauding
Soovime, et kliendid naudiksid iga suhtlusviisi meie kaubamärgiga, olgu selleks ost, professionaalne tehniline tugi või lihtsalt lühike vestlus. Personaalne lähenemine klientidele, partneritele ja kolleegidele on see, mis kujundab meie ettevõtet.
Julgus
Iga uuenduse või läbimurde jaoks on vaja julgust; ilma selleta poleks meie ettevõtet olemas. Julgus on see, mida me lisame kõikidele oma toimingutele.

Saavutused

2021. a. arvudes

5000+
ettevõtet
150 000+
tellimust
20 000+
klienti
39 miljonit €
Käive

Partnerid

Alati oma lepingulisi kohustusi täitva usaldusväärse partneri maine, mis on võimaldanud meil luua tugevad suhted suurte maailmakuulsate tootjatega. Praegu teeme koostööd otse 10 kaubamärgiga, kõik turustamise valdkonnas.

Teeme edukalt koostööd maailma juhtivate transpordiettevõtetega, et tagada tellimuste kiire ja turvaline kohaletoimetamine üle kogu maailma.