Alfa Antenn Extender ARS-AS087, 3m
Laos
?
24.45
Laos
?
24.45
Toote nimi
Garantii
24 kuu
Tootja osa number
ARS-AS087
EAN
Kaubamärk
Kategooria
Spetsifikatsioonid
Antenn
Kaabli Pikkus
3 m
Impedants
50 Ω
Maksimaalne Sisendvõimsus
50 W
Pistik
RF pistikud
(1) N Female, (1) RP-SMA Male
Füüsikalised Parameetrid
Mõõde
∅ 87 mm
Kaal
0.28 kg
Töötemperatuur
-40 °C kuni 70 °C