CartOstukorv

Unifi ODN Kaabel 3m

Ubiquiti Elite Distributor
Laos
?
8.52 
Laos
?
8.52 
profile
Hangi eripakkumine
Tellimuse summa/kogus
hind

Kaubamärk

Ubiquiti

Tootja osa number

UOC-3

Garantii
?

24 kuu

EAN

0817882020459

Detailne kirjeldus

Skaleerige oma kiudoptilist võrku paindlike ja kergete kiudoptiliste kaablite abil.

Ubiquiti UOC on kvaliteetne OM3 Duplex LC kiudkaabel, mis on mõeldud usaldusväärse ja tõhusa andmeedastuse tagamiseks võrgukeskkondades. See kiire ühenduvuse rakenduste jaoks kohandatud kaabel on mõlemas otsas LC-liitmikuga, mis võimaldab sujuvat integreerimist võrguseadmetega, näiteks kommutaatorite, ruuterite ja serveritega. Suurepärase kvaliteediga optilistest kiududest valmistatud kaabel pakub erakordset jõudlust ja usaldusväärsust, mistõttu sobib see nii lühi- kui ka keskmise ulatusega andmeedastusrakendusteks.
Peamised omadused:
  • 10 Gbps läbilaskevõime
  • LC-LC-liitmik
  • Kiudude režiim: 50 / 125 μm
  • Kiu tüüp: Duplex
Täpselt projekteeritud UOC-kaabel toetab 50/125 μm kiudude režiimi ja duplekskiu tüüpi, pakkudes optimaalset jõudlust andmeedastuseks. Selle PVC-mantel suurendab vastupidavust ja kaitseb sisemisi optilisi kiude, säilitades samas paindlikkuse ja lihtsa käsitsemise. Mantli vesivärv aitab hõlpsasti tuvastada ja hallata kaablit võrguseadmetes. UOC-0.5 kaabel on saadaval pikkusega 0,5 kuni 5 meetrit ja pakub paindlikkust võrgu kasutuselevõtmisel, võimaldades tõhusat kaablijuhtimist ja optimeeritud marsruutimist riiulisüsteemides või andmekeskuste keskkondades.
UOC-kaablid, mille mantli välisläbimõõt on 2,0 mm, tagavad tasakaalustatud kompaktsuse ja vastupidavuse, mistõttu sobivad need erinevateks kasutusskeemideks. Selle tugev konstruktsioon tagab vastupidavuse, mille vastupidavuse spetsifikatsioon on ≤ 0,2 dB pärast 1000 ühendamistsüklit.
UOC-kaablid vastavad OM3-optilise kiu standarditele ja pakuvad madalat sisendkaotust ≤ 0,3 dB ja kõrget korratavust ≤ 0,1 dB, tagades usaldusväärse signaaliülekande kogu pikkuse ulatuses. UPC-ühenduste UPC-poleerimine parandab veelgi signaali terviklikkust, optimeerides jõudlust 850 ja 1310 nm lainepikkustel. Lisaks sellele on UOC-kaablitel suurepärane tagastuskadu ≤ 50 dB, mis minimeerib signaali peegeldumist ja tagab tõhusa andmeedastuse. See töötab usaldusväärselt ümbritseva keskkonna temperatuuridel vahemikus -40 kuni 75 °C (-40 kuni 167 °F), mistõttu see sobib kasutamiseks erinevates keskkonnatingimustes.
Ubiquiti UOC OM3 Duplex LC-kaablid pakuvad kõrgekvaliteedilist lahendust kiireks andmeedastuseks, mida iseloomustab erakordne jõudlus, vastupidavus ja ühilduvus. Kas neid kaableid kasutatakse andmekeskustes, ettevõtte võrkudes või telekommunikatsioonisüsteemides, need kaablid tagavad järjepideva ja usaldusväärse ühenduvuse, mis vastab kaasaegsete võrguinfrastruktuuride arenevatele vajadustele.

Arvustused ja hinnangud

Toote hinnang

Sageli ostetud koos

Laos
Laos
Laos
laost otsas