CartOstukorv

Ubiquiti Fiber Patch kaablid UPC/APC, 1.5m

Ubiquiti Elite Distributor
laos
?
3.03 
laos
?
3.03 

Kaubamärk

Ubiquiti

Tootja osa number

UF-SM-PATCH-UPC-APC

Garantii
?

24 kuu

EAN

0817882026840
Ubiquiti Elite Distributor

Detailne kirjeldus

Kaabli ühes otsas on SC/UPC-pistik ja teises otsas SC/APC-pistik, mis aitab teil luua GPON-võrku.

UFiber Patch Cord kaabel, mida tähistatakse tootenumbriga UF-SM-PATCH-UPC-APC, on Ubiquiti poolt hoolikalt konstrueeritud, et tagada usaldusväärne ja tõhus andmeedastus fiiberoptilistes võrkudes. Sellel kaablipaigaldajal on täiustatud spetsifikatsioonid ja hoolikas disain, mis muudab selle ideaalseks lahenduseks erinevatele võrgurakendustele.
Peamised omadused:
  • SC/UPC kuni SC/APC
  • SM G.657A1 kiudoptika
  • Simplex
  • 2.0mm jope PVC
  • 1,5m pikkus
UF-SM-PATCH-UPC-APC kaabli pikkus on 1,5 meetrit (59,1 tolli), mis tagab mitmekülgsuse erinevate võrguseadete jaoks. See on valmistatud SM9/125 SX-kiust, millel on 2,0 mm läbimõõt ja vastupidav kollane PVC-mantel. See PVC-mantli materjal pakub tugevat kaitset keskkonnategurite eest, tagades pikaajalise toimivuse siseruumides.
Kaabel UF-SM-PATCH-UPC-APC on varustatud SC/UPC- ja SC/APC-pistikutega mõlemas otsas: sinine SC/UPC-pistik ja roheline SC/APC-pistik. SC/UPC-pistik tagab täpse signaaliülekande minimaalse sisestuskadudega, samas kui SC/APC-pistik kasutab nurgapealset füüsilise kontakti (APC) tehnoloogiat, et vähendada tagasipeegeldumist ja parandada signaali kvaliteeti, eriti rakendustes, kus signaali terviklikkus on kriitiline.
UF-SM-PATCH-UPC-APC kaabel on madala sisendkaoga (≤ 0,3 dB), mis vähendab signaali nõrgenemist andmeedastuse ajal, säilitades signaali terviklikkuse ja tagades tõhusa kommunikatsiooni. Lisaks pakub kaabel muljetavaldavaid tagasivoolukadu, kusjuures SC/UPC-liitmiku tagasivoolukadu on ≥ 50 dB ja SC/APC-liitmiku tagasivoolukadu on ≥ 60 dB. Need näitajad tähendavad suurepäraseid signaalipeegelduse omadusi, mis parandavad signaali vastuvõttu ja üldist võrgu töökindlust.
Täpsust ja vastupidavust silmas pidades valmistatud UF-SM-PATCH-UPC-APC-kaabel on valmistatud kvaliteetsetest materjalidest ja konstruktsioonitehnikatest, mis peavad vastu võrgukeskkondade nõuetele. PVC-mantel pakub tugevat kaitset füüsiliste kahjustuste eest, samal ajal kui SC/UPC- ja SC/APC-pistikud tagavad turvalise ja stabiilse ühenduse, vähendades signaali halvenemise või katkemise ohtu.
UF-SM-PATCH-UPC-APC-pistmekaabel sobib mitmesuguste rakenduste jaoks, sealhulgas telekommunikatsiooni, andmekeskuste, ettevõtete võrkude ja FTTH (Fiber-to-the-Home) juurutamiseks. Selle suure jõudlusega spetsifikatsioonid koos usaldusväärse konstruktsiooniga muudavad selle ideaalseks valikuks kriitilise tähtsusega võrguinfrastruktuuri jaoks, kus signaali kvaliteet ja usaldusväärsus on esmatähtsad.
UF-SM-PATCH-UPC-APC kaabel on juhtiva võrgulahenduste pakkuja Ubiquiti toode, mis läbib ranged testid ja kvaliteedi tagamise protsessid, et tagada vastavus tööstusstandarditele ja spetsifikatsioonidele. Tänu Ubiquiti pühendumusele kvaliteedile ja usaldusväärsusele pakub see kaabel meelerahu kasutajatele, kes otsivad oma võrguvajaduste jaoks usaldusväärseid fiiberoptilisi ühenduslahendusi.

Arvustused ja hinnangud

Toote hinnang

Sageli ostetud koos

laos
laos
laos