CartOstukorv

Ubiquiti Fiber Splitter 1:32

Ubiquiti Elite Distributor
laos
?
47.07 
laos
?
47.07 

Kaubamärk

Ubiquiti

Tootja osa number

UF-SPLITTER-32

Garantii
?

24 kuu

EAN

0817882026833

Detailne kirjeldus

UFiber splitter edastab andmeid UFiber OLT kaugkaablist ja jagab neid mitme UFiber ONU-ga.

UFiber Splitter on konstrueeritud kiudoptilise jagamise tehnoloogia alusel, mis võimaldab jagada ühe optilise signaali mitmeks signaaliks, hõlbustades andmete jaotamist mitmele lõpp-punktile võrgus. See võimaldab kuluefektiivset ja tõhusat kiudoptilise infrastruktuuri kasutamist, mistõttu on see ideaalne rakendustes, kus on vaja signaali jaotamist mitmesse kohta. 128 UF-Nano seadet saab ühendada ühe OLT GPON-pordi kohta.
Peamised omadused:
  • minimoodulitüüp, terastoru
  • G.657A1 kiudoptika
  • sisend/väljund 0,9 mm
  • 1,5 meetri pikkune kaabel kogupikkusest 4 meetrit
  • lõpetatud SC/APC ühendusega
UFiber Splitter on kavandatud pakkuma suurt jagamissuhet, mis võimaldab optilist signaali jagada mitmeks väljundiks minimaalse signaalikatkestusega. Jaotussuhe on saadaval 4, 8, 16 ja 32 väljundiga, see jaotur jagab sissetuleva optilise signaali tõhusalt neljaks eraldi signaaliks, tagades usaldusväärse andmeedastuse mitmesse lõpp-punkti samaaegselt.
UFiber Splitter on kompaktse ja ruumisäästliku konstruktsiooniga ning sobib kasutamiseks erinevates võrgukeskkondades, sealhulgas andmekeskustes, telekommunikatsiooniseadmetes, ettevõttevõrkudes ja FTTH-paigaldistes (fiber-to-the-home). Selle kompaktne vormifaktor võimaldab hõlpsasti integreerida olemasolevatesse võrguinfrastruktuuridesse, optimeerides ruumikasutust ja vähendades paigaldusjälge.
Kvaliteetsete optiliste komponentide ja täpsete valmistustehnikate abil konstrueeritud UFiber Splitter tagab minimaalse signaalikadu ja kõrge usaldusväärsuse signaaliülekandes. Kasutades täiustatud optilisi kiudtehnoloogiaid, minimeerib see jaotur sisestuskadu ja tagab ühtlase signaali kvaliteedi kõigis väljundportides, tagades usaldusväärse ja tõhusa andmeedastuse võrgus. Toetades laia lainepikkuse ribalaiust 1260-1650 nm, pakub jaotur ühilduvust erinevate optiliste signaalide ja võrguseadmetega. Selle tagasivoolukadu on 50 dB kõigis portides ja suunatavus 55 dB, mis tagab optimaalse signaali peegeldumise ja minimaalse signaali lekke, mis parandab signaali terviklikkust ja võrgu jõudlust.
UFiber Splitter on kavandatud töötama laias temperatuurivahemikus, tagades usaldusväärse töö isegi keerulistes keskkonnatingimustes. See jaotur, mille töötemperatuurivahemik ulatub tavaliselt -40 °C kuni 85 °C (-40 °F kuni 185 °F), sobib kasutamiseks nii sise- kui ka väliskeskkonnas, pakkudes paindlikkust ja mitmekülgsust võrguseadmete paigaldamisel.
UFiber Splitter on kavandatud nii, et see ühildub paljude fiiberoptiliste võrguseadmetega, mistõttu integreerub sujuvalt olemasolevatesse võrguarhitektuuridesse, võimaldades lihtsat kasutuselevõttu ja skaleeritavust. Olenemata sellest, kas seda kasutatakse koos Ubiquiti UFiber-toodete või kolmandate tootjate võrguseadmetega, tagab see jaotur koostalitlusvõime ja ühilduvuse, võimaldades sujuvat integreerimist erinevatesse võrgukeskkondadesse.

Võrdle sarnaste toodetega

 
Sisend
1 x SC/APC
1 x SC/APC
1 x SC/APC
1 x SC/APC
Väljundid
32 x SC/APC
4 x SC/APC
8 x SC/APC
16 x SC/APC
Sisestuskadu koos pistikutega
17.0 dB
7.4 dB
10.5 dB
13.7 dB
Ühetaolisuse kadu
1.5 dB
0.6 dB
0.8 dB
1.2 dB
Polarisatsioonist sõltuv kadu
0.3 dB
0.3 dB
0.3 dB
0.3 dB
Lainepikkuse ribalaius
1260-1650 nm
1260-1650 nm
1260-1650 nm
1260-1650 nm
Tagasikadu (kõik pordid)
50 dB
50 dB
50 dB
50 dB
Suunatavus
55 dB
55 dB
55 dB
55 dB
Kiu tüüp
G657A1
G657A1
G657A1
G657A1
Töötemperatuur
-40 to 85° C
-40 to 85° C
-40 to 85° C
-40 to 85° C
Kogupikkus
4.08 m
4.06 m
4.06 m
4.06 m
Kaal
160 g
58 g
62 g
110 g
 
Sisend1 x SC/APC
1 x SC/APC
1 x SC/APC
1 x SC/APC
Väljundid32 x SC/APC
4 x SC/APC
8 x SC/APC
16 x SC/APC
Sisestuskadu koos pistikutega17.0 dB
7.4 dB
10.5 dB
13.7 dB
Ühetaolisuse kadu1.5 dB
0.6 dB
0.8 dB
1.2 dB
Polarisatsioonist sõltuv kadu0.3 dB
0.3 dB
0.3 dB
0.3 dB
Lainepikkuse ribalaius1260-1650 nm
1260-1650 nm
1260-1650 nm
1260-1650 nm
Tagasikadu (kõik pordid)50 dB
50 dB
50 dB
50 dB
Suunatavus55 dB
55 dB
55 dB
55 dB
Kiu tüüpG657A1
G657A1
G657A1
G657A1
Töötemperatuur-40 to 85° C
-40 to 85° C
-40 to 85° C
-40 to 85° C
Kogupikkus4.08 m
4.06 m
4.06 m
4.06 m
Kaal160 g
58 g
62 g
110 g

Arvustused ja hinnangud

Toote hinnang

Sageli ostetud koos

laost otsas
laos
laos
laos