CartOstukorv

Ubiquiti Fiber WiFi

Ubiquiti Elite Distributor
Laos
?
77.53 
Laos
?
77.53 

Kaubamärk

Ubiquiti

Tootja osa number

UF-WIFI

Garantii
?

24 kuu

EAN

0817882028561
Ubiquiti Elite Distributor

Saadaolevad tootevalikud

Detailne kirjeldus

Ubiquiti UFiber WiFi, mida tähistab mudeli tootenumber UF-WiFi, paistab silma kui Wi-Fi ruuteriga integreeritud optiline võrguüksus (ONU), mis on loodud kiire internetiühenduse ja täiustatud traadita juurdepääsu pakkumiseks ühes seadmes. See toode on spetsiaalselt kohandatud FTTH-rakenduste jaoks, ühendades GPON-tehnoloogia tõhususe ja ulatuslikud traadita ühendusvõimalused kodu- ja väikeettevõtete kasutajatele.
See seade ühildub ainult Fiber OLT-ga. Seda ei saa kasutada koos kolmanda osapoole OLT-dega.
ITU-T G.984 standardite alusel töötav UFiber WiFi toimib GPON-süsteemis ONU-na, toetades kiireid optilisi võrke, mille allavoolu võimsus on kuni 2,488 Gbit/s ja ülesvoolu võimsus 1,244 Gbit/s. See kasutab GPON-porti, mille ülekande (TX) lainepikkus on 1310 nm ja vastuvõtu (RX) lainepikkus on 1490 nm, hõlbustades tõhusat andmeedastust kuni 20 km pikkuse füüsilise ulatusega. Integreeritud kahesageduslik Wi-Fi-ruuter toetab 802.11 b/g/n standardit, tagades ühilduvuse paljude traadita seadmetega. Seade pakub maksimaalset Wi-Fi andmeedastuskiirust 300 Mbit/s, kasutades võrgu läbilaskevõime ja signaali kvaliteedi optimeerimiseks 2x2 MIMO-tehnoloogiat.
Seade on ümbritsetud vastupidavasse UV-stabiliseeritud polükarbonaadist korpusesse ja sisaldab ühte SC/APC GPON WAN-porti ning nelja Gigabit Ethernet RJ45 LAN-porti traadiga ühenduvuse tagamiseks. Tänu oma konstruktsioonile sobib see nii sise- kui ka välisseadmete paigaldamiseks. UFiber WiFi saab toite universaalsest AC/DC-adapterist, mis toetab pingevahemikku 10-30 V DC passiivse PoE ja 5 V DC adapteri puhul, maksimaalse energiatarbimisega 7 W. See on konstrueeritud töötama temperatuurivahemikus -10 kuni 45 °C ja niiskusvahemikus 10 kuni 90% (kondenseerimata). Lisaks sellele vastab seade mitmetele sertifikaatidele, sealhulgas CE, FCC ja IC, mis rõhutavad selle vastavust rahvusvahelistele standarditele.

Mõeldud integreerimiseks

Ühte GPON-porti saab ühendada kuni 128 UFiber WiFi seadet. Toetab kuni 20 km pikkuseid GPON-ühendusi ja integreerub UFiber OLT-ga. UFiber WiFi saab hallata Ethernet In-Band liidese kaudu. Integratsioon UISP Mobile App'iga parandab kasutajakogemust, pakkudes mobiilseid haldusvõimalusi, mis võimaldavad võrgu seadete tõhusat seadistamist, jälgimist ja kohandamist teel olles.

Arvustused ja hinnangud

Toote hinnang

Sageli ostetud koos

1 kasutatud laos
Laos
laost otsas
Laos