CartOstukorv

U Fiber, Ühemoodiline Moodul, 10G, BiDi, 2-Pack

Ubiquiti Elite Distributor
Laos
?
179.57 
Laos
?
179.57 
profile
Hangi eripakkumine
Tellimuse summa/kogus
hind

Kaubamärk

Ubiquiti

Tootja osa number

UACC-OM-SM-10G-S-2

Garantii
?

24 kuu

EAN

0810354025945
Ubiquiti Elite Distributor

Detailne kirjeldus

Ubiquiti toodetud 10 Gbps kahesuunaline ühemoodiline optiline moodul, mudel UACC-OM-SM-10G-S-2, on täiustatud optiline transiiver, mis on mõeldud kiireks andmeedastuseks ühemoodiliste kiudoptiliste kaablite (SMF) kaudu. See moodul on konstrueeritud toetama kahesuunalist andmesidet kuni 10 gigabitti sekundis (Gbps) mõlemas suunas, pakkudes erakordset jõudlust ja usaldusväärsust kaugvõrgu rakenduste jaoks.
Peamised omadused:
  • 10 Gbps läbilaskevõime
  • Simplex LC-liitmik
  • Toetab ühendusi kuni 10 km*
*Fiiberkaabel ei kuulu komplekti.
UACC-OM-SM-10G-S-2 kasutab ühemoodilist kiudtehnoloogiat, mis on optimeeritud pikamaa andmeedastuseks, mida tavaliselt kasutatakse laivõrkudes (WAN), suurlinnavõrkudes (MAN) ja telekommunikatsioonivõrkudes. Tüüpilise kuni 10 kilomeetri pikkuse ülekandekaugusega pakub see moodul usaldusväärset ja suure ribalaiusega kahesuunalist ühenduvust pikematel vahemaadel, tegemata kompromisse jõudluses.
UACC-OM-SM-10G-S-2 on varustatud dupleksse LC-liitmikuga, mis tagab turvalise ja usaldusväärse ühenduse SMF-optiliste kaablitega, säilitades signaali terviklikkuse ja vähendades andmekao või ülekandevigade riski. Duplex LC-liitmike kasutamine hõlbustab ka lihtsat ja lihtsat paigaldamist, mis võimaldab kiiret kasutuselevõttu ja ühendatavust võrguinfrastruktuurides.
Moodul kasutab kahesuunalist ülekandetehnoloogiat, mille puhul kasutatakse eraldi lainepikkusi andmete edastamiseks ja vastuvõtmiseks. Sinine latt töötab TX (saatmise) lainepikkusel 1270 nm, punane latt töötab TX lainepikkusel 1330 nm. Samamoodi töötab andmete vastuvõtmiseks sinine latt töötab RX (vastuvõtu) lainepikkusel 1330 nm ja punane latt töötab RX lainepikkusel 1270 nm. Oluline on märkida, et neid lainepikkusi tuleb kasutada paarikaupa, kusjuures sinine ja punane latch on nõuetekohaseks toimimiseks vastavalt konfigureeritud.
See kahesuunaline funktsionaalsus võimaldab kiudoptilise infrastruktuuri tõhusat kasutamist, maksimeerides ribalaiust ja optimeerides võrgu jõudlust. Moodul on konstrueeritud vastavalt tööstusstandarditele, tagades koostalitlusvõime paljude võrguseadmete ja -seadmetega.
UACC-OM-SM-10G-S-2 üks märkimisväärne omadus on selle toetus digitaalsele diagnostikaseirele (DDM). See funktsioon võimaldab reaalajas jälgida selliseid kriitilisi parameetreid nagu temperatuur, optiline väljundvõimsus, vastuvõetud optiline võimsus ja laservool. DDM annab väärtusliku ülevaate mooduli tööseisundist, võimaldades ennetavat hooldust ja tõrkeotsingut, et tagada võrgu optimaalne jõudlus ja töökindlus.
Mooduli väikese pistikufaktori (SFP+) konstruktsioon võimaldab lihtsat paigaldamist ja asendamist, mis vähendab seisakuid ja katkestusi võrgu töös. Madal energiatarbimine aitab vähendada tegevuskulusid ja minimeerida soojuse tekkimist, aidates kaasa üldisele energiatõhususele ja keskkonnasäästlikkusele.

Arvustused ja hinnangud

Toote hinnang

Sageli ostetud koos

Laos
Laos

Switch Pro 24 PoE

USW-Pro-24-POE
Laos
Laos