CartOstukorv

Ubiquiti 1Gbps mitmemoodiline optiline moodul, 2-Pakk

Ubiquiti Elite Distributor
laos
?
23.20 
laos
?
23.20 

Seisund

Kaubamärk

Ubiquiti

Tootja osa number

UACC-OM-MM-1G-D-2

Garantii
?

24 kuu

EAN

0810354025907
Ubiquiti Elite Distributor

Detailne kirjeldus

Ubiquiti toodetud 1 Gbps Multi-Mode Optical Module, mudel UACC-OM-MM-1G-D-2, on kvaliteetne optiline transiiver, mis on loodud usaldusväärse andmeedastuse hõlbustamiseks mitmemoodiliste kiudoptiliste kaablite (MMF) kaudu. See moodul on konstrueeritud toetama kuni 1 Gbps andmesidekiirust, mistõttu sobib see mitmesuguste võrgurakenduste jaoks, kus on vaja kiiret ühenduvust.
Peamised omadused:
  • 1,25 Gbps läbilaskevõime
  • Duplex LC-liitmik
  • Toetab ühendusi kuni 550 m*
*Fiiberkaabel ei kuulu komplekti.
UACC-OM-MM-1G-D-2 kasutab mitmemoodilist kiudoptilist tehnoloogiat, mis sobib hästi lühemate vahemaade andmeedastuseks, mida tavaliselt kasutatakse kohtvõrkudes (LAN), ülikoolilinnakuvõrkudes ja andmekeskuste keskkondades. Tüüpilise kuni 550 meetri pikkuse ülekandekaugusega pakub see moodul tõhusat ühenduvust hoonetes või lühikeste vahemaade vahel, ilma et see kahjustaks jõudlust.
UACC-OM-MM-1G-D-2 on varustatud dupleksse LC-liitmikuga, mis tagab turvalise ja usaldusväärse ühenduse MMF-optiliste kaablitega, säilitades signaali terviklikkuse ja vähendades andmekao või ülekandevigade riski. Duplex LC-liitmike kasutamine hõlbustab ka lihtsat ja lihtsat paigaldamist, mis võimaldab kiiret kasutuselevõttu ja ühendatavust võrguinfrastruktuurides.
See optiline moodul töötab 850 nanomeetri (nm) standardse optilise lainepikkuse aknas, mida tavaliselt kasutatakse mitmemoodiliste kiudude edastamiseks. See lainepikkus tagab ühilduvuse olemasolevate MMF-optiliste kaablite ja võrguseadmetega, võimaldades sujuvat integreerimist uutesse või olemasolevatesse võrkudesse ilma ulatusliku ümberkonfigureerimise vajaduseta.
UACC-OM-MM-1G-D-2 vastab tööstusstandarditele, tagades koostalitlusvõime paljude võrguseadmete ja -seadmetega. Selline standardimine suurendab paindlikkust ja ühilduvust, võimaldades moodulit kasutada erinevates võrgukeskkondades ilma ühilduvusprobleemideta.
UACC-OM-MM-1G-D-2 üks märkimisväärne omadus on selle toetus digitaalsele diagnostikamonitooringule (DDM). See funktsioon võimaldab reaalajas jälgida kriitilisi parameetreid, nagu temperatuur, optiline väljundvõimsus, vastuvõetud optiline võimsus ja laservool. DDM annab väärtusliku ülevaate mooduli tööseisundist, võimaldades ennetavat hooldust ja tõrkeotsingut, et tagada võrgu optimaalne jõudlus ja töökindlus.
Mooduli kompaktne ja hot-swap-kõlblik väikese vormifaktoriga (SFP) konstruktsioon võimaldab lihtsat paigaldamist ja vahetamist, mis vähendab seisakuid ja katkestusi võrgu töös. Madal energiatarbimine aitab vähendada tegevuskulusid ja minimeerida soojuse tekkimist, aidates kaasa üldisele energiatõhususele ja keskkonnasäästlikkusele.

Arvustused ja hinnangud

Toote hinnang

Sageli ostetud koos

laos
4 kasutatud laos
laos