CartOstukorv

GPON OLT SFP moodul, Class C+

Ubiquiti Elite Distributor
Laos
?
82.76 
Laos
?
82.76 
profile
Hangi eripakkumine
Tellimuse summa/kogus
hind

Kaubamärk

Ubiquiti

Tootja osa number

UF-GP-C+

Garantii
?

24 kuu

EAN

0817882023894
Ubiquiti Elite Distributor

Saadaolevad tootevalikud

Detailne kirjeldus

UFiber OLT GPON SFP-portid on mõeldud kasutamiseks koos UF-GP-B+ ja UF-GP-C+ SFP-moodulitega.

Ubiquiti GPON OLT SFP-moodul, mudel UF-GP-C+, kujutab endast optilise võrgutehnoloogia võtmekomponenti, mis on spetsiaalselt kohandatud kasutuselevõtuks gigabit-passiivsetes optilistes võrkudes (GPON). Ubiquiti Networks® UFiber'i tootevaliku olulise osana on see moodul mõeldud paigaldamiseks optilisse liiniterminalisse (OLT), et hallata ja levitada kaasaegsetes lairibavõrkudes olulist kiiret andmeedastust. Samuti saab kuni 128 UFiber Nano ühendada ühte OLT GPON-porti.
Ühilduvus UF-OLT ja UF-OLT-4-ga
UF-GP-C+ moodul eristub klassi C+ klassifikatsiooniga, mis näitab selle täiustatud võimekust suurema võimsusega võrreldes tavalisemate klassi B+ moodulitega. See täiustus võimaldab suuremat ulatust ja paremat jõudlust suurematel vahemaadel - kuni 20 kilomeetrit -, mis hõlbustab laiemat võrgu katvust, mis on eriti kasulik maapiirkondades või laiendatud suurlinnades, kus võrgusõlmede vahelised vahemaad võivad olla märkimisväärsed.
See moodul töötab allavoolu lainepikkusega 1490 nm ja ülesvoolu lainepikkusega 1310 nm, mis on tüüpiline GPON-tehnoloogiale, tagades vastavuse kehtestatud GPON-standarditele. See tagab kiire andmeedastuskiiruse, saavutades allavoolu kiiruse kuni 2,488 Gbit/s ja ülesvoolu kiiruse kuni 1,244 Gbit/s. See asümmeetriline andmevoog on kavandatud toetama suuremat allavoolu liiklust, mida lõppkasutajad tekitavad tüüpilistes interneti sirvimise ja meediatarbimise stsenaariumides.
Vastavus ITU-T G.984.2 standardile on UF-GP-C+ konstruktsiooni nurgakivi, mis tagab koostalitlusvõime paljude GPON-seadmetega ja võimaldab paindlikku, tootjapoolset lähenemist võrgu projekteerimisele. See on oluline teenusepakkujatele, kes soovivad integreerida moodulit mitmesugustesse ja olemasolevatesse võrguinfrastruktuuridesse, ilma et nad oleksid seotud ühe seadmetootjaga.
UF-GP-C+ mooduli digitaalne diagnostikaseire (DDM) võimaldab reaalajas jälgida selliseid kriitilisi tööparameetreid nagu temperatuur, pinge, optilise võimsuse tase ja laseri eelpinge voolu. Need diagnostikaandmed on olulised võrgu terviklikkuse ja tõhususe säilitamiseks, andes võrguadministraatoritele vahendid, mis on vajalikud probleemide ennetavaks tuvastamiseks ja lahendamiseks enne, kui need mõjutavad teenuse kvaliteeti.
UF-GP-C+ väikese SFP-faktoriga (Small Form-Factor Pluggable) disain tagab ühilduvuse mis tahes SFP-varustusega OLT-seadmega, mis on kooskõlas tööstuse normidega, mis lihtsustab paigaldamist ja hooldust. See plug-and-play-funktsioon on oluline kiireks kasutuselevõtuks ja skaleeritavuseks dünaamilistes võrgukeskkondades, kus on vaja kiiret laiendamist ja kohandatavust.

Arvustused ja hinnangud

Toote hinnang

Sageli ostetud koos

Laos
Laos

UFiber OLT 4

UF-OLT-4
laost otsas
2 kasutatud laos

UFiber Instant

UF-Instant
Laos