CartOstukorv

Ubiquiti Fiber Instant

Ubiquiti Elite Distributor
Laos
?
43.44 
Laos
?
43.44 

Seisund

Kaubamärk

Ubiquiti

Tootja osa number

UF-Instant

Garantii
?

24 kuu

EAN

0817882029612
Ubiquiti Elite Distributor

Detailne kirjeldus

Kompaktne GPON kliendipoolne seade (CPE) 1G SFP-liidesega

UFiber Instant, mudel UF-Instant, on Ubiquiti loodud kompaktne ja tõhus fiiberoptiline võrguseade (ONU). See on osa Ubiquiti UFiberi tootesarjast, mis on loodud selleks, et pakkuda lihtsaid ja kuluefektiivseid lahendusi kiire internetiühenduse loomiseks kiudoptilise tehnoloogia abil. See seade pakub lihtsat, kuid võimsat lahendust gigabitiühenduse toomiseks kodudesse või väikeettevõtetesse, parandades lairibaühenduse kogemust kiire internetiühenduse võimalustega.
See optiline transiiver ühildub ainult UFiber OLTga. Seda ei saa kasutada koos kolmandate tootjate OLT-dega.
GPON-liidesega varustatud UF-Instant järgib ITU-T G.984 standardit, mis tagab ühilduvuse ülemaailmsete GPON-võrkudega. Seda seadet saab hõlpsasti ühendada mis tahes olemasoleva optilise liiniterminaliga (OLT) ja see töötab ühe kiu kaudu, kasutades standardseid lainepikkusi, tavaliselt 1490 nm allavoolu ja 1310 nm ülesvoolu side puhul. See võimaldab seadmel pakkuda kiiret internetiühendust mahuga kuni 2,488 Gbit/s allavoolu ja kuni 1,244 Gbit/s ülesvoolu, toetades kaasaegsete internetikasutusstsenaariumide, näiteks kõrglahutusega videostriimimise, võrgumängude ja suuremahuliste allalaadimiste intensiivseid ribalaiusnõudeid.
Üks UF-Instant'i silmapaistvaid omadusi on selle plug-and-play disain, mis lihtsustab paigaldusprotsessi. Seda seadet saab otse GPON-võrku ühendada ilma keerulise konfigureerimiseta, mistõttu on see ideaalne valik teenusepakkujatele, kes soovivad kliendiseadmeid kiiresti ja tõhusalt kasutusele võtta. Seadmel on SC/APC-liitmik, mis tagab turvalise ja usaldusväärse kiudoptilise ühenduse.
Lisaks toetab UF-Instant täiustatud funktsioone, nagu VLAN-märgistamine ja QoS (Quality of Service). VLAN-tugi võimaldab võrguoperaatoritel segmenteerida liiklust parema turvalisuse ja tõhusa võrguhalduse tagamiseks, samas kui QoS-funktsioonid tagavad, et kriitilistele rakendustele eraldatakse esmajärjekorras ribalaius, parandades üldist kasutajakogemust, vähendades viivitusi ja vältides paketikadu suure nõudlusega perioodidel.
Füüsiliselt on UF-Instant väike ja tagasihoidlik, mistõttu sobib see diskreetseks paigutamiseks kodu- või kontorikeskkonda. Vaatamata oma kompaktsele suurusele ei tee see kompromisse jõudluse osas ja sisaldab ühte Gigabit Ethernet-porti, mis tagab otsese kiire ühenduse ühe seadmega, näiteks ruuteri või kommutaatoriga, hõlbustades edasist võrgujaotust ruumides.
Lisaks sellele on seade loodud vastupidavust ja usaldusväärsust silmas pidades. See töötab tõhusalt erinevates temperatuurides ja tingimustes, mis muudab selle sobivaks erinevatesse paigalduskeskkondadesse. Selle tugev konstruktsioon tagab pikaajalise töö minimaalsete hooldusvajadustega, mis aitab kaasa omamise kogukulude vähenemisele.

Arvustused ja hinnangud

Toote hinnang

Sageli ostetud koos

Laos
33 kasutatud laos
MikroTik parim
Laos
laost otsas